CitySmart Eastern Europe

Liqeni Artificial , Tirane, Tirana Albania


Liqeni Artificial
Tirana, AlbaniaRelated Searches:

Most Checked-in Lake close to Liqeni Artificial , Tirane

Check-ins
Distance
Name
Phone
Address
► 106,188
0.0 miles
Liqeni Artificial , Tirane
Liqeni Artificial
28,603
0.0 miles
Liqeni Artificial i Tiranes
<>
bulevardi Bajram Curri
1,039
5.5 miles
Liqeni Kasharit
<>
rruga ali pash guxia
578
0.6 miles
Liqeni I thate
Lagjia Garunja
151
2.0 miles
Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit - Bashkia Tiranë
Rr. 5 Maji
43
0.8 miles
Pam At Liqeni Artificial Tirane
<>
Liqeni

Most Checked-in Park close to Liqeni Artificial , Tirane

Check-ins
Distance
Name
Phone
Address
► 106,188
0.0 miles
Liqeni Artificial , Tirane
Liqeni Artificial
28,603
0.0 miles
Liqeni Artificial i Tiranes
<>
bulevardi Bajram Curri
25,616
6.0 miles
Mali I Dajtit
<>
tirane
6,964
0.5 miles
Lulishtja Te Komuna E Parisit
Komuna e Parisit
5,783
3.0 miles
Blue Park & Blue Bar -TEG
TEG - Lunder
5,575
5.5 miles
Delta Park Resort
Rr.nacionale Tirane-Elbasan km 12
3,136
1.5 miles
Te Parku
rruga frosina plaku
309
4.7 miles
Park Kevin Dajt
Rruga Tirane-Dajt
208
3.3 miles
Arbanë
<>
Arbane
151
2.0 miles
Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit - Bashkia Tiranë
Rr. 5 Maji

Most Checked-in Sports Club close to Liqeni Artificial , Tirane

Check-ins
Distance
Name
Phone
Address
► 106,188
0.0 miles
Liqeni Artificial , Tirane
Liqeni Artificial
5,112
2.5 miles
National Sport-Park Resort
Rr. Siri Kodra
471
1.4 miles
FK Partizani Albania
Rr. Asim Vokshi, P. 13 Katësh, Kati 2, P.O. Box 1001
314
1.5 miles
A.C MILAN
<>
Margarita Tutulani
298
4.8 miles
Stadiumi “Selman Stermasi”
Tirana, Albania
99
1.0 miles
Tirona Zemra Jone
Tirone
86
0.8 miles
Neymar Jr
don bosko
77
5.7 miles
Kalceto ''Ardiani''
Kamez Tirane
59
1.4 miles
Juventus Club Tirana
Bul ''Zogu I Pare'' tek Hotel Republika nr:34
58
1.9 miles
Baste Live Sauk
sauk, stacioni i fundit i autobusave
5
1.1 miles
Judo Club Armonia
Liqeni, 200m nga kopshti zoologjik
0
4.8 miles
Sir Sport
Tirana